Pozycjonowanie stron internetowych w Rzeszowie

Rzeszów to atrakcyjne miasto województwa podkarpackiego. Zasługuje na szczególną uwagę ludzi młodych oraz inwestorów i przedsiębiorców. W rankingu Europolis – miasta dla młodych 2019, opublikowanym przez Fundację Schumana, zajął drugie miejsce, dając się pokonać tylko Warszawie.

Jako największą zaletę Rzeszowa ranking podkreśla wysokiej jakości edukację, zarówno w przypadku szkół wyższych, jak i średnich. Z kolei w najnowszym rankingu „Polish Cities of the Future 2019/20” miasto uplasowało się na wysokiej – czwartej – pozycji w kategorii miast średnich, zwyciężając w dwóch kategoriach: Kapitał Ludzki i Lifestyle oraz Kreowanie Przyjaznych Warunków dla Rozwoju Biznesu.

Te atrakcyjne warunki rozwoju przyciągają co roku do Rzeszowa nowe grupy studentów, inwestorów i przedsiębiorców, co natomiast zwiększa opłacalność lokalnych biznesów.

 

pozycjonowanie stron internetowych seo rzeszów

Biznes lokalny – to się opłaca!

Prowadzenie lokalnych biznesów w miastach pokroju Rzeszowa może być bardzo opłacalne. Nie tylko jesteśmy tam w stanie regularnie pozyskiwać nowych klientów, ale mamy szansę na skorzystanie z różnych możliwości rozwoju działalności przedsiębiorstwa. Aby tak się stało, firma musi jednak generować zyski. Świadomy właściciel lokalnego biznesu wykorzysta w tym celu swoją stronę internetową. Warto zadbać o to, by zajmowała wysokie miejsce w wynikach wyszukiwania użytkowników zainteresowanych Twoimi usługami w Twoim mieście lub regionie.

Czym jest pozycjonowanie lokalne?

Pozycjonowanie lokalne służy optymalizacji strony internetowej pod kątem wyszczególnionych fraz kluczowych. Dzięki temu witryna Twojej firmy staje się bardziej widoczna w wyszukiwarce dla potencjalnie zainteresowanych nią użytkowników.

W pozycjonowaniu wykorzystuje się różne słowa kluczowe. Najczęściej stosuje się frazy z nazwą miasta, by wzmocnić pozycję Twojej firmy bezpośrednio w miejscu, w którym działa: bar Rzeszów, hotel Rzeszów, ksero Rzeszów czy kosmetyczka Rzeszów.

Zależnie od oferowanych usług, można wybrać również frazy tymczasowe (jeśli prowadzimy działalność sezonową) lub – bardzo szczegółowe – tak zwane frazy długiego ogona. Pozycjonowanie lokalne strony internetowej sprawdzi się zarówno w przypadku istniejącej już firmy, jak i przedsiębiorstwa, które dopiero zaczyna swoją działalność. W pierwszej sytuacji pozwoli na ściągnięcie uwagi nowych klientów, a w drugiej – zapewni mocną pozycję w wyszukiwarce już na starcie.

Pozycjonowanie lokalne w Rzeszowie – co możemy Ci zaoferować?

Invette posiada doświadczenie w pozycjonowaniu firm lokalnych z całej Polski. Stawiamy na skuteczną poprawę widoczności Twojej firmy w sieci tak, by przełożyło się ono na większą liczbę realnych klientów. Oferujemy całościową usługę pozycjonowania lokalnego.

– Przeprowadzamy skrupulatne audyty SEO, dopasowując dostępne nam narzędzia do sytuacji konkretnej firmy.
– Optymalizujemy stronę internetową pod kątem słów kluczowych. Dbamy, aby była dobrze widoczna w wyszukiwarce i atrakcyjna dla użytkowników.
– Opracowujemy strategię link-buildingową. Po zbudowaniu odpowiedniego profilu linków większa liczba użytkowników będzie miała szansę wejść na Twoją stronę.
– Optymalizujemy wizytówkę w Google, stawiając na jej przejrzystość i profesjonalizm.
– Tworzymy jakościowe teksty, które spełniają wymagania SEO i realizują oczekiwania użytkowników zainteresowanych Twoją usługą.

Dbamy nie tylko o widoczność, ale i o rozpoznawalność oraz pozytywny wizerunek Twojej firmy!

Sprawdź nasze usługi z zakresu social mediów, marketingu szeptanego i kampanii AdWords.

Wspólnie rozwińmy Twój biznes!

Konrad Olech

CEO

733 929 001, kolech@invette.pl


Masz pytania do artykułu? Chcesz wiedzieć co możemy Ci zaoferować?
Chętnie porozmawiam o rozwoju Twojego biznesu! Zadzwoń!