Pozycjonowanie stron internetowych w Chrzanowie

Chrzanów to niewielka miejscowość w województwie małopolskim, ciesząca się prawami miejskimi już od ponad sześciuset lat. Miasto otoczone przez wiecznie zielone bory sosnowe oraz buczyny karpackie, zachęca do odwiedzin pięknem przyrody.

Chrzanów to także miasto sprzyjające lokalnym inwestycjom. Znajduje się tam jedyna w powiecie chrzanowskim galeria handlowa, w której zlokalizowanych jest ponad sześciesiąt lokali usługowych: sklepów, kawiarni i restauracji. Duża część mieszkańców zajmuje się na co dzień handlem detalicznym, a Chrzanów stał się regionalnym centrum handlu także dla przedsiębiorców z pobliskiego Libiąża, Trzebini oraz Jaworzna. Przy takiej konkurencji warto zadbać, aby lokalnie rozwijany biznes był lepiej zauważalny dla wszystkich potencjalnych Klientów.

 

seo chrzanów pozycjonowanie stron internetowych

 

SEO dla Twojej strony internetowej w Chrzanowie

Każdy świadomy przedsiębiorca wie, że dziś biznes bez dobrze utrzymanej strony internetowej ma nikłe szanse na zaistnienie w świadomości Klientów. Aby zbudować świadomość Twojej marki w regionie, warto zdecydować się na usługę pozycjonowania lokalnego. Optymalizacja witryny firmy lokalnej skupia się przede wszystkim na tym, aby była ona dobrze widoczna w wynikach wyszukiwania związanych z konkretnym miastem.

Pozycjonowanie lokalne charakteryzuje się w tym przypadku wysokim stopniem skuteczności – użytkownicy poszukujący lokalnego przedsiębiorstwa z danej branży zwykle mają faktyczną potrzebę skorzystania z jego usług.

Z zakresu pozycjonowania oferujemy:

– darmowy, szczegółowy audyt SEO, który pomoże w doborze właściwych narzędzi do optymalizacji witryny Twojej firmy;
– wskazanie najważniejszych słów kluczowych, które wyszukują użytkownicy w Twoim mieście i optymalizację strony internetowej pod ich kątem;
– optymalizację wizytówki Google, która jest niezbędna do efektywnego prowadzenia lokalnego biznesu;
– opracowanie strategii link-buildingowej, dzięki której zbudujemy dla Twojej strony odpowiedni profil linków. Jej zadaniem jest zwiększenie konwersji na witrynie Twojej firmy.

Ponadto, współpracując z Invette, masz możliwość skorzystania z usług naszego działu copywritingu, który zadba, by treść znajdująca się na stronie Twojej firmy była przejrzysta, dostosowana do wymogów SEO oraz interesująca dla potencjalnych Klientów.

Oferujemy również prowadzenie kanałów w social mediach, przeprowadzenie profesjonalnej kampanii AdWords i uzupełnienie pozycjonowania lokalnego o działania z zakresu marketingu szeptanego.

Obsługujemy Klientów z całej Polski, pozostając z nimi w stałym kontakcie i wspólnie monitorujemy bieżące rezultaty naszych działań.

Wspólnie rozwińmy Twój biznes!

Konrad Olech

CEO

733 929 001, kolech@invette.pl


Masz pytania do artykułu? Chcesz wiedzieć co możemy Ci zaoferować?
Chętnie porozmawiam o rozwoju Twojego biznesu! Zadzwoń!