Gdańsk to jedno z miast nadmorskiego Trójmiasta

Cieszy się opinią jednego z ważniejszych ośrodków gospodarczych, naukowych i kulturalnych całej północnej Polski. Należy również do kluczowych węzłów komunikacyjnych. Gdańsk jest istotny nie tylko z punktu widzenia gospodarki morskiej, ale również biznesów turystycznych, ośrodków akademickich oraz właścicieli firm zainteresowanych udziałem w słynnych gdańskich targach branżowych. To także atrakcyjna miejscowość dla przedsiębiorców prowadzących lokalny biznes, którzy w turystach, mieszkańcach i uczestnikach wydarzeń widzą potencjalnych klientów swoich firm.

 

kampanie social media gdańsk

Social media – miejsce dla lokalnych przedsiębiorców

Każdy z lokalnych przedsiębiorców chce odnieść sukces, ale rynek w miastach tak rozwiniętych gospodarczo i turystycznie jak Gdańsk pozostaje bardzo konkurencyjny. Doskonałym miejscem, gdzie można się wyróżnić oraz wzmocnić kontakt z klientami są social media. Coraz więcej właścicieli lokalnych firm dostrzega w nich idealne narzędzie do reklamowania swoich usług, promowania marki i budowania więzi z użytkownikami.

Korzyści z profesjonalnej obsługi profili w social mediach

Profesjonalnie przeprowadzone kampanie Social Media mogą przynieść szereg korzyści lokalnym przedsiębiorstwom oraz przełożyć się na ich realne dochody. Odpowiednio skonstruowane i obsługiwane profile czy funpage firm przyczyniają się do zwiększenia zasięgów, lepszej widoczności w mediach społecznościowych, a także do budowania relacji z użytkownikami, którzy dzięki skutecznej, obustronnej komunikacji mogą szybko stać się grupą Twoich lojalnych klientów.

Profesjonalna obsługa profili w social mediach to:

dialog z klientami i budowanie trwałej społeczności,
– skuteczna i stosunkowo tania reklama oferty na wielu kanałach,
– dodatkowe miejsce dotarcia do grupy docelowej Twojej firmy,
– intensywne budowanie wizerunku i promowanie marki w całym internetowym świecie.

Decydując się na oddanie profilu na platformach społecznościowych w ręce specjalistów zyskujesz pewność, że odpowiednio i w pełni wykorzystasz możliwości, jakie rozwojowi lokalnego biznesu dają social media.

Kampanie Social Media. Co możemy Ci zaoferować?

Nasza firma doskonale zna specyfikę social mediów. Posiadamy bogate doświadczenie w prowadzeniu kont naszych Klientów. W Invette za pomocą mediów społecznościowych kompleksowo zbudujemy pozytywny wizerunek Twojej firmy i zacieśnimy więzi z użytkownikami zainteresowanymi jej ofertą. Po opracowaniu odpowiedniej strategii zajmiemy się budową profilu, regularnie monitorując przebieg kampanii. Działania opieramy na kreatywnej koncepcji, a nie utartych schematach.

W przypadku każdego Klienta gwarantujemy:

publikowanie różnorodnych treści, atrakcyjnych dla użytkowników,
obsługę graficzną profilu,
– budowanie pozytywnego wizerunku firmy,
– skuteczną komunikację z użytkownikami, prowadzącą do budowy społeczności,
– działania reklamowe, a także płatne działania Facebook Ads,
– regularne i szczegółowe raporty z przebiegu kampanii.

Wspólnie rozwińmy Twój biznes!

Konrad Olech

CEO

733 929 001, kolech@invette.pl


Masz pytania do artykułu? Chcesz wiedzieć co możemy Ci zaoferować?
Chętnie porozmawiam o rozwoju Twojego biznesu! Zadzwoń!