Chat with us, powered by LiveChat

STRONY I SKLEPY INTERNETOWE

Strona internetowa to wizytówka każdej firmy – szczególnie tej, która sprzedaje swoje produkty i usługi. Witryna internetowa powinna być nowoczesna i ciekawa dla potencjalnego klienta. Musi być także przejrzysta i prosta w obsłudze. Projesfonalna strona internetowa generuje konwersje, czyli sprzedaż produktów lub usług, które oferujemy.

Od ponad 10 lat tworzymy zarówno proste strony wizytówkowe jak i rozbudowane sklepy internetowe, dlatego wiemy jakie są obecne trendy i jak sprawić, by Twoja witryna przyciągała klientów.

Być może chcesz stworzyć stronę internetową od podstaw, bo otwierasz nowy biznes lub doszedłeś do wniosku, że czas na odświeżenie witryny Twojej firmy – jesteśmy po to, by zrealizować Twój plan.

WYŚLIJ ZAPYTANIE A PRZYGOTUJEMY
DLA CIEBIE OFERTĘ!

Stworzenie profesjonalnej strony internetowej

Zajmiemy się budową Twojej strony internetowej od podstaw. Jeśli nie posiadasz jeszcze domeny i hostingu, pomożemy Ci wybrać najlepsze. Podczas tworzenia witryny będziemy Ci towarzyszyć w każdym etapie, by pomóc Ci w wyborach kolorów, treści, układu czy grafik.

Dodatkowo będziemy do Twojej dyspozycji po ukończeniu strony. Chętnie przygotujemy dla Ciebie szkolenie z obsługi nowej witryny – będziesz wiedział jak dodać nowy produkt, czy wpis.

Jako, że jesteśmy Agencją Interaktywną i znamy się na marketingu w sieci, Twoja nowa witryna będzie zoptymalizowana pod kątem wymogów SEO i przygotowana do pozycjonowania. Dzięki temu nie będziesz musiał przechodzić kosztownych audytów po zakończeniu tworzenia witryny.

W razie problemów z działaniem witryny nasz dział techniczny będzie do Twojej dyspozycji w każdej chwili.

ETAPY TWORZENIA STRONY INTERNETOWEJ

Wybór systemu CMS

Wybór odpowiedniego szablonu

Tworzenie i dodanie treści

Tworzenie i dodanie grafik

Optymalizacja serwisu

Oddanie gotowego projektu

Sklepy internetowe

Sklep internetowy jest nieodłącznym elementem każdej firmy. Pozwala klientom zidentyfikować Twoją markę, pokazać ofertę i oferowane przez Ciebie produkty.
Profesjonalna witryna internetowa jest nowoczesna, przejrzysta i zawiera treści zachęcające do zakupu produktów i usług.
Jako Agencja Interaktywna od ponad 10 lat tworzymy zarówno proste strony wizytówkowe, jak i rozbudowane sklepy internetowe, dlatego wiemy jakie są obecne trendy i jak sprawić, by Twoja witryna przyciągała klientów.

Twój biznes od lat działa stacjonarnie, ale doszedłeś do wniosku, że najwyższa pora przenieść go do Internetu? A może zakładasz firmę i chcesz prowadzić sprzedaż online? Przygotujemy dla Ciebie responsywny i nowoczesny sklep internetowy, dzięki któremu będziesz mógł zwiększyć swoje dochody!

Profesjonalny sklep internetowy to nowe możliwości dla Twojego biznesu! Zdobywaj nowych klientów, trafiaj do nowych grup odbiorców, reklamuj się na Facebooku, Allegro czy w sieci Google i zwiększ swoje konwersje!

ETAPY TWORZENIA SKLEPU INTERNETOWEGO

Wybór systemu CMS i szablonu

Dodawanie treści i grafik

Dodawanie produktów

Konfiguracja płatności i dostaw

Optymalizacja sklepu

Oddanie gotowego projektu

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek 8.30 – 16.30

Adres

os. Na Lotnisku 1/U23, 31-801 Kraków

KONTAKT