Referencje

Co mówią o nas klienci?

Zrealizowaliśmy wiele projektów oraz przeprowadziliśmy kilkadziesiąt kampanii internetowych. Poniżej znajdują się referencje niektórych z naszych Klientów. W razie potrzeby otrzymania większej liczby, prosimy o kontakt. Naszym celem jest wykonywanie usług na jak najwyższym poziomie. Dlatego chcemy poznać Państwa opinię na temat naszej pracy. Najważniejsze jest dla nas dobro Klienta!

 • Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy, uznając, że Grupa inVette jest godną polecenia firmą, która wykonuje pozycjonowanie stron internetowych sprawnie i profesjonalnie.
  Zobacz referencje

  Manager Katarzyna WiderskaDasom Sp. z o.o.
 • Z firmą INVETTE współpracuje od 2014 roku i pragnę zarekomendować jej usługi, które odznaczają się wysoką jakością oraz rzetelnością wykonania.
  Zobacz referencje

  Author's imageAneta AdamczykPod Gigantami

 • Z Firmą InVette współpracujemy od 2015 roku i przez ten czas działania podejmowane przez firmę doprowadziły do zwiększenia ruchu na stronie oraz przełożyły się bezpośrednio na wyniki finansowe naszej firmy.
  Zobacz referencje

  Ewa Anida Jóźwikej JOB
 • Profesjonalizm, fachowość i terminowość w wykonywaniu powierzonych projektów. Ocena bardzo pozytywna.

  Author's imageBartosz Bogalnauczelnie.pl

 • Współprace z firmą Invette oceniam bardzo dobrze. Usługi i podejście do klienta na bardzo wysokim poziomie.

  Author's imagePaweł ŁysieńMart-Art Behr Service Sp. z o.o.
 • Już od ponad roku firma Innovations współpracuje z InVette przy różnych projektach związanych z aplikacjami internetowymi, kreacją stron WWW oraz SEO i SEM. W każdej z tych dziedzin pracownicy tej firmy wykazali się dużą wiedzą i profesjonalizmem. Powierzone im zadania zawsze wykonywane były ze starannoącią i zaangażowaniem. Mogę spokojnie polecić usługi firmy InVette. wrzesień 2009

  Author's imageMarcek LichońInnovations Media

 • Firma Invette, stworzyła dla mnie sklep internetowy. Jestem bardzo zadowolona z jej usług. Profesjonalizm, fachowa obsługa i terminowe wykonanie projektu świadczą o tym, że firmę Invette można traktować poważnie. Bardzo miła współpraca z Panem Marcinem. Gorąco polecam.

  Author's imageBarbara Shalashalala.eu
 • Jestem właścicielem jednej z korporacji taksówkowych w UK. Firma Invette przeprowadziła dla naszej korporacji bardzo udaną kampanie SEO. W oparciu o własne doświadczenia ze współpracy z Invette mogę szczerze polecić usługi SEO przez nią wykonywane, jako rzetelne i profesjonalne.

  Author's imageSławomir Piwowarczykwww.123-taxi.co.uk

 • Bardzo pozytywnie oceniam prace firmy Invette. Strona szybko znalazła sie w czołówce i utrzymywała się przez cały czas trwania kampanii. W porównaniu z innymi firmami doceniam model biznesowy Invette – płatność następuje w momencie uzyskania pożądanych efektów. Pokazuje to profesjonalność firmy i pewność co do swoich umiejętności.

  Author's imageTomasz Sapalskiwww.myamber.net
 • Jestem bardzo zadowolony z usług Invette. Aplikacja która została zlecona, zostałanapisana ręcznie od podstaw – bez żadnych gotowych rozwiązań czy skryptów co pokazuje profesjonalizm Invette.

  Author's imageAron Czapiewskiwww.modifiedcars4sale.co.uk

Interesujące fakty dotyczące naszych klientów

 • 88

  88% Klientów pozostaje z nami

 • 57

  57% Boi się latać

 • 33

  Tylko 33% lubi kawę