Referencje

Co mówią o nas klienci?

Zrealizowaliśmy wiele projektów oraz przeprowadziliśmy kilkadziesiąt kampanii internetowych. Poniżej znajdują się referencje niektórych z naszych Klientów. W razie potrzeby otrzymania większej liczby, prosimy o kontakt. Naszym celem jest wykonywanie usług na jak najwyższym poziomie. Dlatego chcemy poznać Państwa opinię na temat naszej pracy. Najważniejsze jest dla nas dobro Klienta!

 • Z firmą Invette współpracujemy prowadzeniu kanałów social media oraz kampanii SEO, zleciliśmy również wykonanie naszej strony internetowej. Wszystkie usługi wykonane zostały w sposób kompetentny oraz terminowy. W pełni możemy polecić usługi firmy Invette.
  Zobacz referencje

  Instytut Piękna Bielenda
 • Zleciliśmy firmie Invette realizację naszej strony internetowej. Podczas wykonywania projektu pozostawaliśmy w nieustannym kontakcie z przedstawicielami firmy, co sprawiło, że projekt został wykonany zgodnie z naszymi zaleceniami oraz w wyznaczonym terminie. Gorąco polecamy firmę Invette i zachęcamy do korzystania z ich usług.
  Zobacz referencje

  Bogusław MadejAuto Serwis Wadowicka Sp. z o.o.

 • Od kilku lat współpracujemy z firmą Invette przy kampaniach SEO oraz Google Ads. Firma Invette wykonała dla nas również stronę internetową naszej firmy oraz na bieżąco wprowadza poprawki oraz administruje. Serdecznie polecamy Invette.
  Zobacz referencje

  Rafał ObuchowiczUltragen
 • Firma Invette Holding Group wykonuje dla naszej strony marketing szeptany. Komentarze oraz opinie są rzetelne, solidne oraz starannie pisane. Cechują się różnorodnością i są na wysokim poziomie. Z czystym sumieniem możemy polecić firmę Invette Holding Group.
  Zobacz referencje

  Bartosz ŁukaszewskiPC Group Sp. z o.o.

 • Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy, uznając, że Grupa inVette jest godną polecenia firmą, która wykonuje pozycjonowanie stron internetowych sprawnie i profesjonalnie.
  Zobacz referencje

  Manager Katarzyna WiderskaDasom Sp. z o.o.
 • Z firmą INVETTE współpracuje od 2014 roku i pragnę zarekomendować jej usługi, które odznaczają się wysoką jakością oraz rzetelnością wykonania.
  Zobacz referencje

  Author's imageAneta AdamczykPod Gigantami

 • Z Firmą InVette współpracujemy od 2015 roku i przez ten czas działania podejmowane przez firmę doprowadziły do zwiększenia ruchu na stronie oraz przełożyły się bezpośrednio na wyniki finansowe naszej firmy.
  Zobacz referencje

  Ewa Anida Jóźwikej JOB
 • Profesjonalizm, fachowość i terminowość w wykonywaniu powierzonych projektów. Ocena bardzo pozytywna.

  Author's imageBartosz Bogalnauczelnie.pl

 • Współprace z firmą Invette oceniam bardzo dobrze. Usługi i podejście do klienta na bardzo wysokim poziomie.

  Author's imagePaweł ŁysieńMart-Art Behr Service Sp. z o.o.
 • Już od ponad roku firma Innovations współpracuje z InVette przy różnych projektach związanych z aplikacjami internetowymi, kreacją stron WWW oraz SEO i SEM. W każdej z tych dziedzin pracownicy tej firmy wykazali się dużą wiedzą i profesjonalizmem. Powierzone im zadania zawsze wykonywane były ze starannoącią i zaangażowaniem. Mogę spokojnie polecić usługi firmy InVette. wrzesień 2009

  Author's imageMarcek LichońInnovations Media

 • Firma Invette, stworzyła dla mnie sklep internetowy. Jestem bardzo zadowolona z jej usług. Profesjonalizm, fachowa obsługa i terminowe wykonanie projektu świadczą o tym, że firmę Invette można traktować poważnie. Bardzo miła współpraca z Panem Marcinem. Gorąco polecam.

  Author's imageBarbara Shalashalala.eu
 • Jestem właścicielem jednej z korporacji taksówkowych w UK. Firma Invette przeprowadziła dla naszej korporacji bardzo udaną kampanie SEO. W oparciu o własne doświadczenia ze współpracy z Invette mogę szczerze polecić usługi SEO przez nią wykonywane, jako rzetelne i profesjonalne.

  Author's imageSławomir Piwowarczykwww.123-taxi.co.uk

 • Bardzo pozytywnie oceniam prace firmy Invette. Strona szybko znalazła sie w czołówce i utrzymywała się przez cały czas trwania kampanii. W porównaniu z innymi firmami doceniam model biznesowy Invette – płatność następuje w momencie uzyskania pożądanych efektów. Pokazuje to profesjonalność firmy i pewność co do swoich umiejętności.

  Author's imageTomasz Sapalskiwww.myamber.net
 • Jestem bardzo zadowolony z usług Invette. Aplikacja która została zlecona, zostałanapisana ręcznie od podstaw – bez żadnych gotowych rozwiązań czy skryptów co pokazuje profesjonalizm Invette.

  Author's imageAron Czapiewskiwww.modifiedcars4sale.co.uk

Interesujące fakty dotyczące naszych klientów

 • 88

  88% Klientów pozostaje z nami

 • 57

  57% Boi się latać

 • 33

  Tylko 33% lubi kawę