Pozycjonowanie stron internetowych w Tarnowskich Górach

Tarnowskie Góry są miastem historycznie związanym z przemysłem dzięki bogatym złożom srebra, ołowiu i cynku. Na ich terenie działa wiele fabryk i zakładów, które zapewniają pracę tysiącom ludzi. Są również ważnym ośrodkiem turystycznym, odwiedzanym co roku przeZ licznych gości z Polski i zagranicy. Najwiekszą atrakcją jest słynna Sztolnia Czarnego Pstrąga, którą można zwiedzać płynąc łódką i zabytkowa kopalnia srebra, wpisane na listę światowego Dziedzictwa Unesco.

Z powodu dużej ilości turystów i osób przyjeżdżających za pracą w Tarnowskich Górach rośnie zapotrzebowanie na różnego rodzaju usługi – gastronomiczne, noclegowe czy rozrywkowe. Jednak aby biznes był dochodowy, warto zadbać o odpowiednią promocję – w dzisiejszych czasach najważniejsza jest ta prowadzona online. Aby jak najlepiej dotrzeć do potencjalnych klientów, warto zdecydować się na lokalne pozycjonowanie.

 

tarnowskie góry pozycjonowanie stron internetowych seo

Co należy wziąć pod uwagę przy pozycjonowaniu lokalnym?

– najważniejszym czynnikiem jest lokalizacja.

To ona determinuje sposób działania. Lokalne SEO skupia się na danym obszarze i ma na celu dotarcie do konkretnych użytkowników.

– dobór odpowiednich fraz kluczowych.

Frazy lokalne, zawierające nazwę miasta, to na przykład ,,pizzeria Tarnowskie Góry’’. Umożliwia to dotarcie do użytkowników, którzy faktycznie są zainteresowani daną usługą i są skłonni z niej skorzystać. Nawet, jeśli potencjalny klient wpisze frazę bez nazwy miasta, na podstawie geolokalizacji Google wyświetli mu wyniki z obszaru, na którym się znajduje.

– dodanie wizytówki w Google Maps.

To na jej podstawie wyświetlane są lokalne wyniki. Wizytówka powinna być odpowiednio zoptymalizowana – zawierać szczegółowe dane kontaktowe i godziny pracy firmy, a także zdjęcia.

– lokalny link building.

Bardzo ważne jest regularne umieszczanie wartościowych odnośników na lokalnych forach, stronach internetowych, czy katalogach firm z danego miasta. Celem jest zwiększenie liczby linków przychodzących do strony klienta przeniesienie na stronę docelową mocy strony źródłowej. Duża ilość wartościowych linków prowadzących do naszej strony jest ważną informacją dla robotów Google i pozytywnie wpływa na pozycję strony w rankingach.

– optymalizacja strony internetowerj ją pod kątem wyszukiwarek.

Dbamy o to, żeby witryna internetowa była jak najbardziej czytelna i przejrzysta dla użytkowników, ale także odpowiednia dla robotów Google. Stosujemy bezpieczne techniki pozycjonowania, które przynoszą wymierne efekty.

– badanie rynku i konkurencji.

Dzięki regularnej analizie konkurencji możemy obrać najlepszą, najskuteczniejszą strategię i wybrać najbardziej optymalne frazy kluczowe.

Jako Agencja Internaktywna z siedzibą w Krakowie, pracujemy z klientami z całej Polski i zza granicy. Oprócz pozycjonowania stron internetowych, prowadzimy także kampanie Google Ads oraz prowadzimy profile społecznościowe w social mediach.

Wspólnie rozwińmy Twój biznes!

Konrad Olech

CEO

733 929 001, kolech@invette.pl


Masz pytania do artykułu? Chcesz wiedzieć co możemy Ci zaoferować?
Chętnie porozmawiam o rozwoju Twojego biznesu! Zadzwoń!