Pozycjonowanie lokalne w Katowicach

Katowice to duży ośrodek przemysłowy – ze względu na obecność kopalń jest tu zlokalizowanych wiele fabryk i zakładów. Jako stolica województwa śląskiego są miastem tętniącym życiem i gęsto zaludnionym. Stanowią ważny węzeł komunikacyjny, z lotniskiem, z którego odlatują samoloty do całej Europy, oraz licznymi połączeniami kolejowymi do miast w całej Polsce. Katowice to także miasto akademickie – Śląski Uniwersytet Medyczny czy Uniwersytet Śląski przyciągają wielu polskich i zagranicznych studentów. Również pod względem turystycznym Katowice nie mogą narzekać na brak ruchu – turystów przyciąga ciekawa architektura, rozwinięty przemysł rozrywkowy i liczne wydarzenia kulturalne, takie jak organizowany co roku OFF festiwal.

Jest to więc doskonałe miejsce do prowadzenia różnego rodzaju biznesów, ze względu na dużą liczbę potencjalnych klientów. Jak jednak wyróżnić się pośród licznych usługodawców i zaistnieć w świadomości klientów? W przypadku biznesów prowadzonych na terenie konkretnego miasta świetnie sprawdza się pozycjonowanie lokalne.

 

katowice seo pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie lokalne – czyli jakie?

Jeśli prowadzimy sklep Internetowy lub inną, ogólnopolską usługę, nie ma dla nas znaczenia, gdzie mieszkają nasi potencjalni klienci – nasze usługi obejmują cały kraj. Natomiast w przypadku lokalnego biznesu zależy nam na zdobyciu klientów przebywających na terenie konkretnego miasta – mieszkaniec Warszawy nie pojedzie do fryzjera do Gdańska, nawet jeśli ten ma doskonałe oceny.

Dlatego SEO lokalne skupia się na frazach zawierających nazwę miasta – dzięki temu kieruje na stronę klienta tych użytkowników, którzy faktycznie chcą skorzystać z usługi w danym mieście. Tego typu pozycjonowanie pozwala również zmniejszyć konkurencję – na frazę ,,hydraulik Katowice’’ będzie mniej wyszukiwań niż na frazę ,,hydraulik’’.

Jak działamy?

– stawiamy na dobry kontakt z klientem.

Dbamy o to, żeby jak najlepiej poznać jego potrzeby, oczekiwania i cele.

– dopasowujemy strategię do specyfiki branży klienta oraz do profilu jego firmy.

Ważny jest dla nas kontakt z klientem, zrozumienie jego celów.

– przeprowadzamy szczegółowy audyt SEO strony klienta.

Przygotowujemy propozycje zmian, mających na celu wypromowanie strony i zwiększenie ruchu na niej, a tym samym – sprzedaży.

– dbamy o oryginalny i jakościowy content,

Dobre treśći są podstawą strony internetowej, które nie tylko poprawiają jej widoczność, ale również podnoszą atrakcyjność strony dla użytkowników.

 

Oprócz oferty pozycjonowania stron internetowych, prowadzimy także profesjonalne kampanie w social mediach, dbamy o link building strony, obsługujemy również kampanie Google Ads.

 

Przykładowe kampanie naszych klientów z Katowic:

pozycjonowanie stron katowice seo

pozycjonowanie stron katowice seo katowice kampanie

Wspólnie rozwińmy Twój biznes!

Konrad Olech

CEO

733 929 001, kolech@invette.pl


Masz pytania do artykułu? Chcesz wiedzieć co możemy Ci zaoferować?
Chętnie porozmawiam o rozwoju Twojego biznesu! Zadzwoń!