Pozycjonowanie stron internetowych w Gdyni

Gdynia jest nadbałtycką miejscowością wchodzącą w skład Trójmiasta. Przyciąga nie tylko plażowiczów, ale i turystów doceniających unikatowe walory przyrodnicze miasta: parki krajobrazowe, rezerwaty przyrody, słynne Klify Orłowskie czy zespoły dworsko-parkowe.

Aktywnym turystom Gdynia oferuje liczne miejskie, leśne i rowerowe szlaki. Jest to jednak miasto atrakcyjne zarówno turystycznie, jak i gospodarczo. Mowa tu nie tylko o przeładunkowym porcie morskim, ale i zakładach przemysłowo-usługowych. Swoje siedziby ulokowały tu liczne firmy spożywcze, budowlane, bankowe i telekomunikacyjne, tak jak np. Dalmor, MTM, Nordea Bank, Prokom czy Vectra.

Firmy o innowacyjnych projektach znajdują tu wsparcie w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym. W Gdyni mieści się również największe centrum handlowe na Pomorzu – Centrum Handlowe „Riviera”. Gdynia znana jest również z Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych, którym co roku przyciąga do siebie rzesze kinomaniaków oraz znane osobistości polskiego filmu. To miasto, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

 

seo gdynia pozycjonowanie stron
Gdynia – turystyka, przemysł i lokalne biznesy
To wszystko sprawia, że Gdynia staje się ważną miejscowością nie tylko dla turystów, ale także dla dużych przemysłowych graczy, innowacyjnych firm i… lokalnych biznesów! Prowadzenie lokalnego biznesu w takim mieście jak Gdynia, które tętni życiem tak naprawdę przez cały rok, może być niezwykle dochodowe.

Jak sprawić, by tak się stało? Trzeba zadbać o skuteczny i świadomy marketing swojej firmy. Jednym z jego elementów niewątpliwie jest pozycjonowanie lokalne – usługa, na której wykupienie decyduje się coraz więcej lokalnych biznesów chcących zaistnieć w świadomości klientów.

Pozycjonowanie lokalne stron www w Gdyni
Pozycjonowanie lokalne to narzędzie, służące do promowania danej marki w konkretnym mieście lub regionie. Dedykowane jest stronom internetowym lokalnych biznesów. Pozycjonowanie lokalne służy zwiększeniu ich widoczności w wynikach wyszukiwania.

Jest to ważne, jak również efektywne, w przypadku firm działających w atrakcyjnych turystycznie miejscowościach – dzięki usłudze pozycjonowania lokalnego zyskasz nowych klientów, a Twój biznes nie zginie w tłumie konkurencji! Pozycjonowanie lokalne doskonale sprawdzi się także wtedy, kiedy dopiero otwierasz lokalną działalność. Odpowiednio wypozycjonowana witryna, jeszcze przed udostępnieniem jej użytkownikom, zapewni Ci skuteczniejszy start w branży.

 

Pozycjonowanie lokalne w Gdyni – co możemy Ci zaoferować?

Firma InVette oferuje profesjonalne usługi pozycjonowania lokalnego. Nasza siedziba mieści się w Krakowie, ale pomagamy się wypromować Klientom z całego kraju. Stawiamy na jak najbardziej skuteczne poprawienie widoczności witryny firmy w sieci tak, aby miało to swoje odzwierciedlenie w rzeczywistej liczbie jej klientów.

W tym celu:

– przeprowadzamy szczegółowy audyt SEO. Następnie wybieramy te narzędzia do pozycjonowania lokalnego, które najlepiej sprawdzą się w przypadku Twojej firmy.
– wyłaniamy frazy kluczowe. Odpowiednio dobrane i umiejscowione na stronie słowa-klucze pozwalają trafić w potrzeby użytkowników szukających dokłładnie tych usług, które oferujesz.
– wdrażamy strategię link-buildingową. Tworzymy wartościowy profil linków, który zwiększy konwersję i ruch organiczny na stronie oraz pozytywnie wpłynie na zaufanie do strony.
– optymalizujemy wizytówki Google. Dbamy o jej przejrzystość, czytelność i funkcjonalność.

Ponadto, decydując się na współpracę z Invette, masz również możliwość z korzystania z usług naszego działu social media oraz działu copywritingu. Oferujemy profesjonalną obsługę Twoich profili w mediach społecznościowych oraz stworzenie atrakcyjnego i merytorycznego contentu. Ponadto zajmujemy się działalnością z obszaru marketingu szeptanego oraz kampaniami AdWords.

Wspólnie rozwińmy Twój biznes!

Konrad Olech

CEO

733 929 001, kolech@invette.pl


Masz pytania do artykułu? Chcesz wiedzieć co możemy Ci zaoferować?
Chętnie porozmawiam o rozwoju Twojego biznesu! Zadzwoń!