Pozycjonowanie lokalne w Gdańsku

Gdańsk jest jednym z miast należących do Trójmiasta, będącym stolicą województwa pomorskiego. Stanowi centrum krajowej gospodarki morskiej, posiadając duży port handlowy. Gdańsk to ważny ośrodek kulturalny, gospodarczy, naukowy oraz komunikacyjny całej północnej części Polski. Ze względu na położenie nad Morzem Bałtyckim jest miejscowością atrakcyjną turystycznie.

Miłośnicy historii PRL-owskiej polski kojarzą Gdańsk z Solidarnością, miłośnicy literatury z Günterem Grassem, a przedsiębiorcy – z targami branżowymi. Corocznie odbywa się tam aż kilkadziesiąt targów o charakterze branżowym organizowanych między innymi przez Międzynarodowe Targi Gdańskie.

Gdańsk przyciąga do siebie również przedsiębiorców. Działa tam aż ponad 50 tys. podmiotów gospodarczych, w tym największe polskie firmy stoczniowe, energetyczne, odzieżowe czy zajmujące się handlem detalicznym.

pozycjonowanie stron seo gdańsk
Pozycjonowanie lokalne w Gdańsku

Wielość turystów, przedsiębiorców i oczywiście mieszkańców czyni z Gdańska miejscowość atrakcyjną dla lokalnych przedsiębiorców. Konkurencja na rynku lokalnych biznesów w miastach tego pokroju jest bardzo duża. Jak się wybić? Skutecznym narzędziem jest pozycjonowanie lokalne.

Optymalizacja strony www pod kątem pozycjonowania lokalnego skupia się na zwiększeniu jej widoczności w wynikach wyszukiwania związanych z konkretnym miastem. W tym celu w pozycjonowaniu lokalnym najczęściej stosuje się frazy łączące w sobie konkretną usługę z nazwą miasta np. fryzjer Gdańsk, hotel Gdańsk albo muzeum Gdańsk.

Dzięki temu witryna Twojej firmy staje się lepiej widoczna dla użytkowników najbardziej zainteresowanych dokładnie tym typem usług, który oferujesz. Profesjonalnie przeprowadzone pozycjonowanie lokalne to skuteczny sposób na wypromowanie lokalnego biznesu i zaistnienie w świadomości potencjalnych klientów.

Co wchodzi w skład pozycjonowania lokalnego w Gdańsku?

Pozycjonowanie lokalne to zestaw czynności, które zwiększą widoczność strony internetowej Twojej firmy. W ich skład wchodzi między innymi:

– skrupulatny audyt SEO, dzięki któremu wybierzemy te narzędzia pozycjonowania lokalnego, które przyniosą najlepsze rezultaty w przypadku Twojej firmy.
– optymalizacja treści ze względu na dobrane słowa kluczowe. Po doborze właściwych fraz kluczowych może zoptymalizować treści na stronie pod kątem wyszukiwań użytkowników.
– budowanie profilu linków. Odpowiednio wdrożona strategia link-buildingowa tworzy cenny profil linków prowadzących do Twojej strony. Zwiększa to konwersję oraz ruch organiczny.
– ulepszenie wizytówki Google, polegające na jej optymalizacji jej pod kątem przejrzystości, atrakcyjności i kompletności opisu usług.

Pozycjonowanie stron internetowych w Gdańsku – co oferujemy?

Firma Invette zajmuje się pozycjonowaniem lokalnym firm Klientów z całej Polski. Ale sama optymalizacja stron www to nie wszystko! W naszej firme możemy również stworzyć wartościowe treści na Twoją witrynę, które spełnią kryteria SEO, a przy okazji będą atrakcyjne dla użytkowników.

Co więcej, dbamy o kreowanie pozytywnego wizerunku firm w social mediach, przeprowadzamy profesjonalne kampanie AdWords (Google Ads) oraz oferujemy działania z zakresu marketingu szeptanego. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić i razem wypromujmy Twój lokalny biznes!

Wspólnie rozwińmy Twój biznes!

Konrad Olech

CEO

733 929 001, kolech@invette.pl


Masz pytania do artykułu? Chcesz wiedzieć co możemy Ci zaoferować?
Chętnie porozmawiam o rozwoju Twojego biznesu! Zadzwoń!