Pozycjonowanie stron internetowych w Białymstoku

Białystok to stolica województwa podlaskiego, będąca jednocześnie administracyjnym, kulturalnym, naukowym oraz gospodarczym centrum tego regionu. Liczne zabytki, tematyczne szlaki turystyczne i urokliwy Rynek Kościuszki rokrocznie cieszą się dużym zainteresowaniem wśród turystów.

Jednak Białystok to doskonałe miasto nie tylko do zwiedzania, ale także do osiedlenia się na stałe. Według rankingu „The Guardian” znajduje się ono w pierwszej dwudziestce najlepszych europejskich miast do życia.

W tym mieście warto również ulokować swój biznes – Białystok w grudniu 2019 roku odebrał prestiżowe wyróżnienie od organizacji zrzeszającej pracodawców i przedsiębiorców: Związku Liderów Sektora Usług Biznesowych.

 

pozycjonowanie stron internetowych seo białystok

Lokalny biznes się opłaca!

Prowadzenie lokalnych firm może okazać się bardzo dochodowe. Kluczem do sukcesu jest w tym przypadku odpowiednia promocja, wprowadzenie marki do świadomości klientów i zadbanie o wysoką jakość naszych usług. Każdy zadowolony klient poleci Twoją firmę swoim znajomym, a w razie potrzeby sam ponownie skorzysta z Twojej oferty.

W dzisiejszych czasach lokalny biznes nie ma szans na efektywne zaistnienie w świadomości klientów bez posiadania atrakcyjnej i widocznej strony internetowej. Aby to osiągnąć, coraz więcej firm decyduje się na skorzystanie z usługi lokalnego pozycjonowania witryny.

Pozycjonowanie lokalne w Białymstoku

Usługa pozycjonowania lokalnego sprowadza się do jednego celu: zwiększenia widoczności strony internetowej Twojej firmy w wynikach wyszukiwania.

Ważne jest, aby dotrzeć przede wszystkim do użytkowników poszukujących danej usługi w konkretnym mieście lub regionie. Dzięki temu wybijesz się na tle najbliższej konkurencji i zwiększysz liczbę realnych klientów. W tym przypadku pozycjonowanie lokalne skupia się na wyodrębnieniu fraz kluczowych zawierających nazwę miasta: serwis komputerowy Białystok czy fryzjer Białystok.

Takie pozycjonowanie odnosi świetny skutek w przypadku lokalnych biznesów: klienci, którzy poszukują miejscowych firm, zwykle są już zdecydowani na skorzystanie z ich usług.

Co możemy Ci zaoferować?

Firma Invette zajmuje się pozycjonowaniem firm lokalnych z całej Polski. Mamy bogate doświadczenie w tego rodzaju działaniach, a przed rozpoczęciem kampanii zawsze staramy się dogłębnie poznać specyfikę branży danego Klienta.

– Pozycjonowanie lokalne rozpoczynamy od szczegółowego audytu SEO i analizy witryn konkurencji.

– Następnie wyróżniamy odpowiednie frazy kluczowe, które odzwierciedlają słowa-klucze pożądane przez użytkowników wyszukiwarki.

– Wspólnie opracowujemy także działania, mające na celu zbudować odpowiedni profil linków do Twojej strony, zwiększając jej konwersję. To tak zwana strategia link-buildingowa.

– Zwieńczeniem pozycjonowania lokalnego jest optymalizacja wizytówki Google, co uczyni ją czytelną i atrakcyjną dla Twoich potencjalnych klientów.

Jako Agencja Interaktywna oferujemy naszym Klientom także inne usługi z szeroko rozumianego marketingu. Zajmujemy się dbaniem o ich wizerunek w social mediach oraz dopasowywaniem treści znajdujących się na stronie do wymogów SEO oraz oczekiwań użytkowników. Prowadzimy profesjonalne kampanie AdWords. Zadbamy także o pozytywną opinię o Twojej firmie, wykorzystując do tego marketing szeptany.

Prowadzisz biznes w Białymstoku? Wybierz Invette. Razem osiągniemy Twój lokalny sukces!

Wspólnie rozwińmy Twój biznes!

Konrad Olech

CEO

733 929 001, kolech@invette.pl


Masz pytania do artykułu? Chcesz wiedzieć co możemy Ci zaoferować?
Chętnie porozmawiam o rozwoju Twojego biznesu! Zadzwoń!