Pozycjonowanie stron internetowych w Sosnowcu

Sosnowiec to miasto przechodzące obecnie gruntowną metamorfozę. Sławne niegdyś na całą konurbację górnośląską kopalnie węgla odeszły w niepamięć. Władze postawiły na rozwój obiektów zielonych oraz sportowych, z których chętnie korzystają zarówno mieszkańcy, jak i turyści. Jako ojczyste miasto między innymi Wojciecha Modesta Amaro czy Jacka Cygana, Sosnowiec przyciąga do siebie miłośników sztuki kulinarnej i muzycznej. Bogactwo placówek kulturalnych, zabytkowych parków miejskich, a także imponująca infrastruktura rowerowa sprawiły, że miasto jest atrakcyjnym punktem na mapie śląskiej aglomeracji. Sosnowiec, z typowo węglowego zagłębia, staje się dziś miejscem przyjaznym nie tylko zagranicznym i krajowym inwestorom, ale przede wszystkim lokalnym przedsiębiorcom.

 

sosnowiec pozycjonowanie stron internetowych seo

 

Pozycjonowanie lokalne – wypromuj się w regionie

Właśnie naprzeciw właścicielom takich lokalnych firm wychodzą działania z zakresu pozycjonowania lokalnego. Ich głównym zadaniem jest optymalizacja strony internetowej przedsiębiorcy w taki sposób, by była ona jak najbardziej widoczna w wynikach wyszukiwania związanych z danym regionem. Pozycjonowanie lokalne skupione na konkretnym mieście świetnie wspiera rozwój miejscowych przedsiębiorstw – pozwala wypromować twoją markę w oczach ściśle określonej grupy docelowej, która poszukuje konkretnie zdefiniowanej usługi w danym mieście – twoim mieście.

Co wchodzi w skład pozycjonowania lokalnego?

Pozycjonowanie lokalne skupia się między innymi na:

– optymalizacji treści pod kątem słów kluczowych.
Dzięki temu zyskasz pewność, że frazy wpisywane przez użytkowników w wyszukiwarce Google znajdują się na Twojej stronie.
– optymalizacji wizytówki Google.
Przejrzysta i odpowiednio skonstruowana wizytówka Twojej firmy w Google to klucz do sukcesu firmy. To z niej potencjalni klienci mogą uzyskać wszystkie niezbędne informacje takie jak dane kontaktowe czy zakres działalności firmy.
– kreacji strategii link-buildingowej.
Odpowiednio przeprowadzony link-building tworzy cenny profil linków do Twojej strony, który pomaga zwiększyć jej widoczność i zwiększyć na niej ruch organiczny.

Pozycjonowanie stron internetowych w Sosnowcu – co oferujemy?

W Invette obsługujemy w zakresie pozycjonowania lokalnego firmy z całej Polski. Stawiamy na maksymalne zwiększenie widoczności Twojej firmy w sieci tak, by przełożyło się ono na zwiększenie liczby realnych klientów.

Co dokładnie robimimy?

– przeprowadzmy darmowy audyt SEO, dzięki któremu sprawdzimy widoczność witryny oraz przeprowadzimy analizę konkurencji.

– dobieramy odpowiednie słowa kluczowe, które wygenerują większy ruch na stronie, a co za tym idzie, zwiększy się konwersja,

– tworzymy i optymalizujemy wizytówkę Google, dzięki której będziesz widoczny na mapach Google,

– prowadzimy odpowiedni link-building, który ma na celu prowadzić wartościowe odnośniki do Twojej strony internetowej,

 

Oprócz pozycjonowania stron internetowych, oferujemy między innymi opiekę nad social mediami Klienta, (Facebook, Instagram), a także stworzenie jakościowego contentu na Twoją stronę. Ponadto, zajmujemy się kompleksową obsługą kampanii Google Ads oraz marketingiem szeptanym – wszystko po to, aby jeszcze lepiej wypromować Twój biznes!

Wspólnie rozwińmy Twój biznes!

Konrad Olech

CEO

733 929 001, kolech@invette.pl


Masz pytania do artykułu? Chcesz wiedzieć co możemy Ci zaoferować?
Chętnie porozmawiam o rozwoju Twojego biznesu! Zadzwoń!