Pozycjonowanie stron internetowych w Skawinie

Skawina jest miastem, które ze względu na bliskość Krakowa tętni życiem. Dla wielu mieszkańców, szczególnie tych mieszkających w okolicach Ruczaju i Czerwonych Maków wygodniej jest wybrać się na obiad czy zakupy do Skawiny niż centrum Krakowa. Ponadto, ze względu na wybudowaną w niej obwodnicę, jest ważnym węzłem komunikacyjnym – wielu kierowców zatrzymuje się więc w Skawinie na posiłek czy kawę.

Korzystają na tym lokalne biznesy – restauracje czy kawiarnie, ale również inni usługodawcy – mechanicy samochodowi czy serwisy komputerowe. Dobrze przeprowadzona kampania SEO może znacząco zwiększyć liczbę klientów i sprawić, że nawet niewielki biznes staje się opłacalny. Widoczność w wyszukiwarce sprawia, że firma zaczyna być rozpoznawalna wśród potencjalnych klientów.

 

pozycjonowanie stron internetowych seo skawina

 

Czym jest lokalne pozycjonowanie?

Coraz więcej firm dba o świadomy, przemyślany marketing swoich usług. Jednym z kluczowych dla sukcesu każdej działalności działań jest pozycjonowanie – bez tego firmy, szczególnie nowe, mają niewielkie szanse na sukces. Pozycjonowanie świetnie sprawdza się szczególnie w przypadku lokalnych firm – użytkownicy, którzy wyszukują usługi w danym mieście, zwykle są najbardziej zdecydowani na skorzystanie z niej.

SEO dla Twojej strony internetowej w Skawinie

Lokalne pozycjonowanie skupia się przede wszystkim na optymalizacji strony tak, aby wyświetlała się jak najwyżej w wynikach, które mają związek z konkretnym regionem – najczęściej jest to miasto. Tego typu pozycjonowanie najlepiej sprawdza się w przypadku firm lokalnych, które prowadzą działalność tylko na terenie danego miasta – a więc restauracji, mechaników, serwisów komputerowych itp.

Pozycjonowanie tego rodzaju jest niezwykle skutecznie – klienci, którzy wyszukują lokalnych firm, zwykle faktycznie chcą skorzystać z ich usług. Dodatkowo pozycjonowanie lokalne często jest usługą tańszą niż pozycjonowanie firm o ogólnopolskim zasięgu – choć oczywiście ceny również są uzależnione od lokalizacji i branży.

Co możemy Ci zaoferować?

Mimo, że siedziba naszej firmy mieści się w Krakowie, obsługujemy firmy z całej Polski – lokalizacja nie jest dla nas przeszkodą. Staramy się, mimo dzielących nas kilometrów mieć jak najlepszy kontakt z klientami stosować się do każdej z ich uwag. Posiadamy ogromne doświadczenie w pozycjonowaniu firm lokalnych i wierzymy, że takie pozycjonowanie jest kluczem do sukcesu miejscowych biznesów.

Przeprowadzamy szczegółowy audyt SEO tak, aby określić, jakie narzędzia najlepiej sprawdzą się w przypadku danej firmy.

Optymalizujemy strony tak, aby były zarówno przyjazne dla użytkowników, jak i dobrze widoczne w wyszukiwarce.

Tworzymy jakościowe teksty, które spełniają wymogi SEO, a jednocześnie są pomocne i interesujące dla potencjalnych klientów.

 

Dbamy o dobrą widoczność strony w Google oraz o jej pozytywną opinię, dlatego oferujemy również profesjonalną obsługę kampanii AdWords oraz kampanie marketingu szeptanego.

Wspólnie rozwińmy Twój biznes!

Konrad Olech

CEO

733 929 001, kolech@invette.pl


Masz pytania do artykułu? Chcesz wiedzieć co możemy Ci zaoferować?
Chętnie porozmawiam o rozwoju Twojego biznesu! Zadzwoń!