Pozycjonowanie stron internetowych w Myślenicach

Myślenice to atrakcyjnie turystyczne miasto należące do aglomeracji krakowskiej. Z powodu bliskiego położenia względem Krakowa, często stanowią dodatkowy punkt wypadowy dla ludzi przyjeżdżających do byłej stolicy. Z kolei dla zmęczonych przesytem krajowych i zagranicznych turystów krakowian są idealnym miejscem na relaksujący weekend. Myślenice oferują przede wszystkim aktywny wypoczynek: słyną między innymi z dobrze utrzymanych tras rowerowych, pieszych szlaków turystycznych, stoków narciarskich, pływalni oraz zmodernizowanych kortów tenisowych.

Jednak miłośnicy tradycyjnego zwiedzenia również znajdą coś dla siebie – wystarczy tu wymienić choćby Dom Grecki czy Muzeum Regionalne. Wraz z rosnącą wartością turystyczną Myślenic, wzrasta także ilość i znaczenie prowadzonych tam biznesów lokalnych.

pozycjonowanie stron internetowych myślenice kampanie seo

Lokalny biznes może być dochodowy!

Prowadzenie lokalnego biznesu, zwłaszcza w tak interesującym turystycznie miejscu jak Myślenice, może być naprawdę opłacalne. Najważniejsza jest opinia Klientów – jeśli będą zadowoleni, polecą dane miejsce swoim znajomym lub wystawią mu pozytywną opinię w mediach społecznościowych, co skłoni kolejnych Klientów do jego odwiedzenia. Jednak aby tak się stało, trzeba uprzednio zadbać o odpowiednią promocję naszej firmy, żeby mogła najpierw zaistnieć, a potem zostać na dłużej w świadomości Klientów.

Jednym ze sposób na skuteczne promowanie biznesu jest pozycjonowanie lokalne, które pozwala zwiększyć widoczność firmowej witryny internetowej w wyszukiwaniach powiązanych z konkretnym regionem i miastem.

Co wchodzi w skład pozycjonowania lokalnego?

Pozycjonowanie lokalne to szereg działań skupionych przede wszystkim na:

 

– optymalizacji strony internetowej pod kątem fraz kluczowych

Optymalizacja witryny według wytycznych Google.

– skutecznym link-buildingu.

Szeroki profil linków do danej strony zwiększa szanse dotarcia do niej potencjalnemu Klientowi i zwiększa na niej ruch organiczny.

– udoskonaleniu wizytówki Google.

Google Moja Firma często bywa pierwszym punktem styczności Klienta z naszą firmą. Dlatego musi zawierać najważniejsze informacje o firmie, lokalizację i na bieżąco być aktualizowana.

Jeśli nasz biznes dopiero powstaje, warto pomyśleć o optymalizacji strony internetowej pod wyszukiwarkę jeszcze przed udostępnieniem jej dla użytkowników. To zapewni lepszą widoczność witryny już na samym starcie!

Co jeszcze możemy Ci zaoferować?

Nasza firma oferuje kompleksowy zakres usług z zakresu pozycjonowania lokalnego. Każdą współpracę zaczynamy od szczegółowego audytu SEO, który pomaga nam w doborze odpowiedniej dla danej firmy strategii działania. Wybierając Invette, będziesz miał również możliwość skorzystania z usług naszych copywriterów, którzy przygotują na Twoją stronę internetową treści o odpowiednim dopasowaniu do kryteriów SEO i specyfiki Twojej branży. Oferujemy także obsługę social mediów, kampanie marketingu szeptanego oraz kampanie AdWords.

Wspólnie rozwińmy Twój biznes!

Konrad Olech

CEO

733 929 001, kolech@invette.pl


Masz pytania do artykułu? Chcesz wiedzieć co możemy Ci zaoferować?
Chętnie porozmawiam o rozwoju Twojego biznesu! Zadzwoń!