Pozycjonowanie stron internetowych w Łodzi

Łódź to trzecie miasto w Polsce pod względem liczby ludności. Znana jest, również na świecie, ze szczególnie rozwiniętego przemysłu włókienniczego – na jej terenie zlokalizowane są liczne zakłady firm znanych w całej Polsce. Na terenie Łodzi ma swoje fabryki wiele światowych koncernów – takich jak Gillette czy Dell. Jest to również popularny kierunek turystyczny – wiele Polskich i zagranicznych turystów przyjeżdża, aby zobaczyć słynną ulicę piotrkowską czy Plac Wolności. Łódź, pełna turystów i osób, które przyjechały tu za pracą, jest świetnym miejscem do prowadzenia biznesu. Jednak przy obecnym nasyceniu rynku wszelkiego rodzaju usługami, ciężko jest się wybić – dlatego warto zdecydować się na pozycjonowanie lokalne, które pomoże zdobyć nowych klientów i zaistnieć jako marka w świadomości użytkowników.

Jak wygląda pozycjonowanie lokalne?

W skrócie – jest to szereg działań, których celem jest osiągnięcie jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania dla zapytań lokalnych – a więc zawierających nazwę miasta lub dzielnicy, na przykład ,,włoska restauracja Poznań’’.

Google na takie zapytanie wyświetla zwykle 3 wyniki z Map Google, wyniki organiczne oraz reklamy.

pozycjonowanie seo łódź kampanie

Co zawiera się w naszej ofercie pozycjonowania?

Celem lokalnego pozycjonowania jest wypromowanie naszej firmy – użytkownicy rzadko odwiedzają strony znajdujące się nisko w wynikach wyszukiwania. Aby osiągnąć zamierzony efekt, staramy się każdorazowo jak najlepiej poznać specyfikę firmy klienta oraz konkurencję w branży.

Darmowy audyt SEO

Przeprowadzamy szczegółowy audyt SEO, podczas którego analizujemy stronę klienta pod kątem widoczności w wyszukiwarce oraz przyjazności dla użytkowników.

Odpowiednio dobrane frazy kluczowe

Następnie określamy, jakie działania należy podjąć, aby osiągnąć jak najlepsze wyniki. Dobieramy odpowiednie, lokalne frazy kluczowe, pod które będziemy optymalizować stronę.

Wysokiej jakości treści

Zlecamy naszym copywriterom stworzenie wartościowego contentu, który sprawi, że roboty Google uznają naszą stronę za powiązaną tematycznie z zapytaniem, a klient – za wartą uwagi i interesującą.

Dedykowany opiekun

Każdy z naszych klientów otrzymuje dedykowanego opiekuna kampanii, który nie tylko wyjaśni specyfikę pozycjonowania strony, jej zasady i definicje, ale przede wszystkim będzie czuwał nad działaniem strony i reagował na wszystkie aktualizacje Algorytmów Google.

Nasza firma zajmuje się także prowadzeniem profilu firmy na Facebooku – w dzisiejszych czasach to z nich klienci czerpią wiedzę o polecanych miejscach w danym mieście. Prowadzimy również kampanie Google AdWords – polecane zwłaszcza w przypadku nowo powstałych biznesów, które nie miały jeszcze szansy zaistnieć szerzej w świadomości użytkowników. Oferujemy także marketing szeptany, który pozwala w dyskretny sposób poinformować użytkowników Internetu o istnieniu danej marki i wywołać wokół niej dyskusję.

 

Przykładowa kampania pozycjonowania strony internetpwej prowadzona dla klienta z Łodzi:

 

pozycjonowanie stron internetowych łódź pozycjonowanie seo kampanie stron internetowych łódź

Wspólnie rozwińmy Twój biznes!

Konrad Olech

CEO

733 929 001, kolech@invette.pl


Masz pytania do artykułu? Chcesz wiedzieć co możemy Ci zaoferować?
Chętnie porozmawiam o rozwoju Twojego biznesu! Zadzwoń!