Chat with us, powered by LiveChat

Pozycjonowanie stron internetowych w Bielsku-Białej

Bielsko – Biała jest miastem szybko rozwijającym się  – według rankingu tygodnika ,,Polityka’’ z 2018 roku jest najlepszym miastem pod względem jakości życia w województwie śląskim. Obecność dużych koncernów, takich jak Fiat czy Polmos sprawia, że osiedla się w nim coraz więcej młodych ludzi. Powstają więc nowe kawiarnie, restauracje i inne firmy świadczące różnego rodzaju usługi. Bielsko, ze względu na malownicze położenie w Beskidzie Śląskim jest również celem dla turystów z całej Polski, którzy korzystają z zaplecza gastronomicznego i noclegowego.

Coraz więcej firm decyduje się na wykupienie usług pozycjonowania. Pozycjonowanie jest szczególnie ważne w przypadku nowych firm, które nie mają jeszcze wyrobionej marki i nie są obecne w świadomości klientów. W przypadku działających lokalnie firm niezwykle ważne jest pozycjonowanie lokalne, które pozwala im zaistnieć w wynikach wyszukiwania dotyczących danego regionu.

 

pozycjonowanie bielsko biała seo strony internetowe

 

Lokalne pozycjonowanie stron Internetowych – jak wygląda?

Nasza firma ma bogate doświadczenie w pozycjonowaniu lokalnych firm. Prowadzimy pozycjonowanie firm zlokalizowanych w Bielsku-Białej.

W przypadku każdego klienta prowadzimy:

– szczegółowy audyt SEO,

strategię link-buildingową, która ma na celu zbudować wartościowy profil linków,

– optymalizację wizytówki Google, niezbędną przy prowadzeniiu biznesu lokalnego,

wyłaniamy frazy kluczowe, na które będziemy pozycjonować stronę internetową.

W przypadku lokalnych firm idealnie sprawdzają się frazy zawierające nazwę miasta –  a więc włoska restauracja Bielsko-Biała, adwokat Bielsko-Biała czy mechanik samochodowy Bielsko-Biała – takie pozycjonowanie pomaga dotrzeć do klientów z okolicy.

Jeśli dany produkt jest sprzedawany okresowo – na przykład firma oferuje choinki bożonarodzeniowe – można skorzystać z pozycjonowania sezonowego – na frazy tymczasowe.

W przypadku sklepów internetowych warto przeprowadzić pozycjonowanie na tak zwane frazy długiego ogona – czyli frazy rzadkie, ale bardzo szczegółowe. Tego typu frazy pozyskują mniej kliknięć, jednak przyciągają najbardziej pożądanych użytkowników – takich, którzy dokładnie wiedzą, czego poszukują i jest duża szansa, że skorzystają z oferowanych usług.

Jeśli nasz biznes dopiero powstał, warto zoptymalizować stronę pod wyszukiwarkę jeszcze przed udostępnieniem jej użytkownikom – zapewni to dobry start i wysoką widoczność w wyszukiwarce.

Pozycjonowanie lokalne – Bielsko-Biała

Nowe biznesy, aby odnieść sukces, muszą zaistnieć na rynku – a w dzisiejszych czasach nie jest to możliwe bez Internetu. Dlatego lokalne działania SEO są tak ważne – pozwalają zaistnieć firmie w wyszukiwarce, a dzięki temu również w świadomości klientów. Należy pamiętać, że w dzisiejszych czasach użytkownicy, wybierając usługodawców, kierują się przede wszystkim opiniami w Internecie – dlatego warto posiadać wizytówkę firmy w Google Maps i zachęcać klientów do wystawiania opinii.

Równie ważny jest tak zwany content marketing – to, co znajduje się na stronie internetowej i mediach społecznościowych firmy. Nasi copywriterzy tworzą jakościowy kontent, który odpowiada na kluczowe pytania klientów i kieruje ruch na stronę. 

Warto także zadbać o dobrą opinię o swojej firmie – oferujemy także kampanie marketingu szeptanego.

 

Przykładowa kampania pozycjonowania strony naszego klienta z Bielska-Białej:

 

seo bielsko biała

 

Wzrost widoczności i ruchu na stronie internetowej naszego klienta dzięki kampanii pozycjonowania:

pozycjonowanie stron internetowych bielsko biała

Wspólnie rozwińmy Twój biznes!

Konrad Olech

CEO

733 929 001, kolech@invette.pl


Masz pytania do artykułu? Chcesz wiedzieć co możemy Ci zaoferować?
Chętnie porozmawiam o rozwoju Twojego biznesu! Zadzwoń!