Kampanie Social Media we Wrocławiu

Wrocław to jedno z ważniejszych i bardziej prestiżowych miejscowości na mapie Polski. W ogólnoświatowym rankingu zostało zaliczone do miast o zasięgu globalnym, kilkukrotnie będąc również na liście miast najlepszych do życia czy najbardziej inteligentnych miast na świecie.

Wrocław należy również do najbardziej tętniących życiem miejsc w województwie dolnośląskim. Ze względu na wielość zabytków, instytucji kultury, rozrywki i sztuki oraz szkół wyższych, rokrocznie przyciąga do siebie rzesze turystów oraz studentów. Sprzyja to rozwojowi lokalnych biznesów – konkurencja na wrocławskim rynku stale rośnie. Strona internetowa może już nie wystarczyć, aby się skutecznie wybić. Dlatego wiele lokalnych firm decyduje się na wykupienie profesjonalnych kampanii w social mediach.

 

kampanie social media wrocław

 

Social media w lokalnym biznesie

Social media na przestrzeni ostatnich kilku lat stały się bardzo ważne dla lokalnych przedsiębiorców. W portalach społecznościowych dostrzega się obecnie narzędzie do sukcesywnego budowania pozytywnego wizerunku marki w potencjalnych klientach i tworzenie z nimi pewnej więzi.

Dlatego skutecznie przeprowadzane kampanie social media z powodzeniem mogą zaowocować większą liczbą klientów rzeczywistych Twojej miejscowej firmy.

Interesujące treści udostępniane na profilach społecznościowych pozwolą Ci:

– powiększyć swoje zasięgi,

– wejść w interakcje z odbiorcami,

– przyciągnąć nowych klientów,

– a tym zadowolonym, którzy już skorzystali z Twoich usług, ułatwią dzielenie się pozytywną opinią w Internecie.

Zalety profesjonalnej kampanii Social Media

Profesjonalnie przeprowadzona kampania Social Media przez specjalistów, którzy dobrze znają środowisko, język i specyfikę współczesnych portali społecznościowych, to dla Twojego lokalnego biznesu szansa na:

1. Budowanie społeczności – Social Media dają możliwość bezpośredniego dialogu z zainteresowanymi odbiorcami, dzięki któremu możesz zbudować z nimi więź, poznać ich potrzeby i odpowiedzieć na nie realnymi usługami.

2. Reklamę w korzystnej cenie – portale społecznościowe to miejsce, w którym możesz się skutecznie zareklamować w cenie nieporównywalnie tańszej do tradycyjnych kanałów reklamowych.

3. Działanie wielokanałowe – Social Media to nie tylko Facebook. To też Instagram i kilka innych platform. Profesjonalna kampania pozwala na jednoczesne działania na wielu kanałach komunikacji i bycie widocznym oraz rozpoznawalnym na najbardziej popularnych portalach społecznościowych.

4. Wzmocnienie wizerunku – wsparcie prowadzenia lokalnego biznesu o odpowiednio skonstruowane profile w Social Mediach pozwala na skuteczniejszą promocję wizerunku Twojej firmy, a specjalne narzędzia takie jak Facebook Ads dają możliwość indywidualizacji treści i reklam specjalnie do odbiorców, którzy mogą być zainteresowani Twoimi usługami.

Co możemy Ci zaoferować?

Firma Invette oferuje profesjonalną obsługę profili w Social Mediach Klientom z całej Polski.

Zajmujemy się opracowaniem strategii prowadzenia konta, która pozwoli na efektywne budowanie społeczności i kreowanie pozytywnego wizerunku Twojej firmy.

Najważniejsza jest dla nas kreatywna koncepcja – chcemy, abyś wyróżniał się na tle konkurentów oraz by treści, które publikujemy były oryginalne i interesujące dla odbiorców.

Oferujemy również pełną obsługę graficzną profilu oraz optymalne wykorzystanie narzędzia Facebook Ads.

Wszystkie nasze działania monitorujemy na bieżąco, a w raportach informujemy Cię o ich rezultatach.

 

Wybierając Invette, wybierasz profesjonalną i skuteczną kampanię w Social Mediach Twojej firmy!

Wspólnie rozwińmy Twój biznes!

Konrad Olech

CEO

733 929 001, kolech@invette.pl


Masz pytania do artykułu? Chcesz wiedzieć co możemy Ci zaoferować?
Chętnie porozmawiam o rozwoju Twojego biznesu! Zadzwoń!