Kampanie Social Media – Bochnia

Bochnia należy do najstarszych okręgów przemysłowych w regionie. Zawdzięcza to słynnej kopalni soli, wpisanej na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Dziś stanowi ona atrakcyjny punkt turystyczny oraz leczniczy w Małopolsce – prace wydobywcze nie są już prowadzone, a kopalnia zakwalifikowana jest do Pomników Historii. Bochnia żyje jednak nie tylko turystyką. To miasto ważne w okręgu również pod względem gospodarczym. Znajduje się tam kilkadziesiąt zakładów pracy, galerie i domy handlowe, liczne firmy usługowe, a także Bocheńska Strefa Aktywności Gospodarczej. Swoje siedziby chętnie lokują tam właściciele lokalnych przedsiębiorstw. Wielu z nich rozwinęło swój biznes dzięki profesjonalnej kampanii Social Media.

 

kampania social media bochnia facebook

Jak social media mogą wspomóc lokalną firmę?

Ten, kto kojarzy social media wyłącznie z rozrywką i życiem prywatnym, jest w błędzie. Obecnie to właśnie platformy społecznościowe są najchętniej wykorzystywanym przez lokalnych biznesmanów narzędziem do rozwoju swoich firm. Chcesz, by o Twojej ofercie było głośno w całej internetowej społeczności? Skorzystaj z profesjonalnej kampanii Social Media.

Zawodowcy wiedzą, jak dzięki profilom na Facebooku czy Instagramie:

– zbudować wiarygodny wizerunek Twojej firmy,
– zadbać o skuteczną komunikację z użytkownikami,
zwiększyć zasięgi, rozpoznawalność i widoczność w sieci,
– tanio, a zarazem skutecznie reklamować produkty lub usługi,
– zbudować trwałą społeczność lojalnych klientów,
– zadbać o stworzenie z Twojej firmy zaufanej marki, która na stałe wpisze się w świadomość użytkowników social mediów.

Kampanie Social Media w Bochni. Czym się zajmujemy?

W Invette oferujemy kompleksową usługę przeprowadzenia profesjonalnej kampanii Social Media. Obsługujemy firmowe konta i fanpage naszych Klientów z całej Polski. Posiadamy bogate doświadczenie, a także niezbędną wiedzę z zakresu mediów społecznościowych. Wiemy, jak skutecznie je wykorzystać do budowy i promocji wizerunku oraz stworzenia społeczności, czyli do elementów kluczowych dla rozwoju lokalnych firm.

Nasze działania przeprowadzamy w trzech krokach:

1. Przygotowanie strategii. Poznajemy specyfikę branży i klientów Twojej firmy. Dobieramy odpowiednie narzędzia tak, by maksymalnie wykorzystać możliwości każdej platformy.

2. Budowa profilu w social mediach. Kompleksowo tworzymy profil Twojej firmy w mediach społecznościowych, bazując na kreatywnej koncepcji. Dbamy o jej wizerunek i wiarygodność. Sukcesywnie budujemy społeczność z użytkownikami. Dostosowujemy publikowane treści do specyfiki mediów oraz upodobań ich użytkowników

3. Monitoring. Codziennie kontrolujemy oraz analizujemy działania podejmowane w ramach kampanii Social Media. Ciebie również na bieżąco informujemy, przygotowując rzetelne i systematyczne raporty.

W przypadku każdej kampanii oferujemy publikację atrakcyjnych i jakościowych treści oraz pełną obsługę graficzną profilu. Zajmujemy się również reklamami i płatnymi działaniami z wykorzystaniem Facebook Ads. Zapewniamy budowę nie tylko marki, ale także trwałej społeczności z użytkownikami. Działamy w oparciu o kreatywną koncepcję, dbając byś pozytywnie wyróżniał się na tle konkurencji.

Wybierając Invette, wybierasz profesjonalną obsługę social mediów i gwarancję rozwoju lokalnego biznesu!

Wspólnie rozwińmy Twój biznes!

Konrad Olech

CEO

733 929 001, kolech@invette.pl


Masz pytania do artykułu? Chcesz wiedzieć co możemy Ci zaoferować?
Chętnie porozmawiam o rozwoju Twojego biznesu! Zadzwoń!