Kampanie reklamowe w Internecie

Prowadzimy kampanie naW ramach kampanii reklamowej oferujemy kompleksową promocję firmy w Internecie. Nasze działania dobieramy pod kątem Państwa potrzeb i oczekiwań – mogą być skierowane wyłącznie do wąskiej grupy odbiorców lub szerokiego grona potencjalnych klientów. To sposób na szybkie i skuteczne zaistnienie w świadomości klienta oraz wzrost sprzedaży.

Nasze usługi obejmują:

 • Pozycjonowanie
 • Kampanię Adwords
 • Marketing szeptany
 • Kampanię Facebook

Decydując się na kampanię reklamową podnoszą Państwo widoczność strony w wynikach wyszukiwania. Dodatkową zaletą jest jej optymalizacja i zwiększenie użyteczności. Zyskują Państwo możliwość dotarcia do szerszego grona klientów, którzy faktycznie są zainteresowani świadczonymi przez Państwa usługami lub sprzedawanymi produktami.

Podejmowane przez nas działania zwiększą świadomość marki, zbudują zaangażowanie i społeczność klientów, zwiększą ruch na stronie internetowej i pomogą pozyskać nowych klientów w krótkim czasie.

Niektóre opinie naszych klientów

 • Jestem właścicielem jednej z korporacji taksówkowych w UK. Firma Invette przeprowadziła dla naszej korporacji bardzo udaną kampanie SEO. W oparciu o własne doświadczenia ze współpracy z Invette mogę szczerze polecić usługi SEO przez nią wykonywane, jako rzetelne i profesjonalne.

  Author's imageSławomir Piwowarczykwww.123-taxi.co.uk
 • Bardzo pozytywnie oceniam prace firmy Invette. Strona szybko znalazła sie w czołówce i utrzymywała się przez cały czas trwania kampanii. W porównaniu z innymi firmami doceniam model biznesowy Invette – płatność następuje w momencie uzyskania pożądanych efektów. Pokazuje to profesjonalność firmy i pewność co do swoich umiejętności.

  Author's imageTomasz Sapalskiwww.myamber.net
 • Już od ponad roku firma Innovations współpracuje z InVette przy różnych projektach związanych z aplikacjami internetowymi, kreacją stron WWW oraz SEO i SEM. W każdej z tych dziedzin pracownicy tej firmy wykazali się dużą wiedzą i profesjonalizmem. Powierzone im zadania zawsze wykonywane były ze starannoącią i zaangażowaniem. Mogę spokojnie polecić usługi firmy InVette. wrzesień 2009

  Author's imageMarcek LichońInnovations Media
 • Współprace z firmą Invette oceniam bardzo dobrze. Usługi i podejście do klienta na bardzo wysokim poziomie.

  Author's imagePaweł ŁysieńMart-Art Behr Service Sp. z o.o.