Kampania Adwords – linki sponsorowane

Wraz z rozwojem Internetu, gwałtownym wzrostem ilości stron internetowych możliwych do znalezienia w sieci oraz powstaniem wyszukiwarek internetowych stało się jasne, że walka o przetrwanie na rynku polegać będzie na dotarciu do odpowiedniej grupy Klientów.

Wymieniając najskuteczniejsze sposoby reklamy w XXI wieku, gdzie zdecydowana większość ludzi szuka wykonawców wszelakich możliwych usług za pośrednictwem Internetu –linki sponsorowane Google to jedna z pierwszych, najbardziej efektywnych i możliwych form reklamy.

Nie istnieje taka firma, której zyski i obroty nie zwiększyłyby się po zainwestowaniu w profesjonalne kampanie Adwords. Gwarantujemy, że w Twoim przypadku nie będzie inaczej. Argumentem przemawiającym za skorzystaniem z usług właśnie naszej agencji jest także fakt, że płacisz jedynie za wymierne rezultaty, które osiągamy, a które Ty jednocześnie cały czas możesz śledzić.

irlogo

Co oferujemy w ramach kampanii?

Na początku pomagamy dobrać Ci najodpowiedniejsze dla Twojej działalności frazy, a następnie robimy wszystko, aby podczas wyszukiwania link do Twojej strony pojawiał się jako jeden z pierwszych wyników. Przykładowo, jeżeli prowadzisz gabinet stomatologiczny w Krakowie, naszym celem będzie to, by po wyszukaniu fraz „dentysta Kraków” czy też „stomatolog Kraków” od razu pojawiała się nazwa Twojego gabinetu. Dodatkowo kwoty pobierane są za określony wynik, np. liczbę kliknięć w reklamę.

Każdy z naszych nowych Klientów otrzymuje od nas dodatkowo kupon Google Adwords na kwotę 300 zł.

Na koniec miesiąca otrzymują od nas Państwo dokładny raport dotyczący przebiegu kampanii.

GWARANTUJEMY widoczność wyników w trybie natychmiastowym!