Chat with us, powered by LiveChat

GOOGLE ADS

Sieć wyszukiwania

Tworzymy idealnie dopasowane do potrzeb kampanie adwords w sieci wyszukiwania. Dzięki temu Twoja firma od razu może pojawić się w wynikach wyszukiwania. Nie zwlekaj!

Reklama w sieci wyszukiwania to inaczej płatne linki, które wyświetlają się potencjalnemu klientowi w momencie wyszukiwania usług i produktów wiązanych z Twoją branżą. Opłata za taką reklamę jest jednak pobierana w dopiero za kliknięcie klienta w reklamę.

Kampania Adwords w sieci wyszukiwania to płatne linki pojawiające się w wyszukiwarce Google. Jest to jedna z podstawowych form reklamowych oferowanych przez Google Adwords, ale odpowiednio skonfigurowana gwarantuje sukces zarówno dla małych, jak I średnich firm.
Analiza branży, obszarów działania oraz potrzeb potencjalnych klientów pozwala na dobranie odpowiednich słów kluczowych oraz efektywne reklamowanie w sieci wyszukiwania google. Doborem odpowiednich słów kluczowych, konfiguracja oraz dalszą optymalizacją kampanii adwords z powodzeniem zajmą się nasi specjaliści SEM!

Google zakupy

Nasi specjaliści SEM skonfigurują dla Ciebie kampanie Adwords Google Zakupy, gdzie Twoje produkty w interesujący sposób będą wyświetlane potencjalnym klientom. Zobacz!

Posiadasz sklep internetowy? Zacznij reklamować swoje produkty w sieci! Kampania Adwords Google Zakupy to idealny sposób na prezentowanie swoich produktów spełaniając potrzeby klientów w rzeczywistym czasie.

Kampania Adwords Google Zakupy dedykowana jest pod sklepy internetowe. W momencie wyszukiwania danego produktu przez potencjalnego klienta Twoje produkty będą się wyświetlać w wyszukiwarce Google wraz z ceną, krótkim opisem oraz zdjęciem. Po kliknięciu w reklamę klient jest przekierowywany na bezpośrednią stronę prduktu, którym jest zainteresowany. Zadaniem reklam produktowych jest przede wszystkim atrakcyjna prezentacja Twoich produktów, a co za tym idzie zwiększenie sprzedaży Twojego sklepu. Skorzytaj z naszej oferty I zacznij reklamować swoje produkty już dziś!

Sieć reklamowa

Chcesz osiągnąć sukces? Przygotujemy dla Ciebie odpowiednio spersonalizowaną kampanię Adwords w sieci partnerskiej Google. Sprawdź!

Kampania w sieci reklamowej pozwala zwiększyć zasięg I umożliwia skuteczne dotarcie do klienta.
Oprócz formy tekstowej występuje także w formie atrakcyjnych kreacji graficznych.

Główną zaletą kampanii Adwords w sieci reklamowej jest różnorodność miejsca wyświetlania się naszych reklam. W odróżnieniu do kampanii w sieci wyszukiwania, sieć reklamowa obejmuje swoim zasięgiem witryny Google, kanał YouTube oraz setki innych portali.. Ten rodzaj kampanii może występować zarówno w formie tekstowej, jak i graficznej. W przypadku kampanii graficznej nasi specjaliści przygotują specjalnie dopasowane I spersonalizowane banery. Zacznij wyświetlać się potencjalnym klientom w wielu miejscach jednocześnie dzięki kampanii reklamowej w Google Adwords!

WYŚLIJ ZAPYTANIE A PRZYGOTUJEMY
DLA CIEBIE OFERTĘ!

  JAK PRACUJEMY?

  ikona-wzrost-ruchu

  Ustalenie strategii

  stawka

  Tworzenie reklam

  seo_green_09

  Analiza konkurencji

  seo_green_73

  Dopasowywanie kampanii do potrzeb klienta

  JAK PRACUJEMY?

  kampanie google ads kraków

  Ustalenie strategii

  seo_green_87

  Tworzenie reklam

  Zarządzanie-reputacją

  Analiza konkurencji

  seo_green_71

  Dopasowywanie kampanii do potrzeb klienta

  REFERENCJE

  Godziny otwarcia

  Poniedziałek – Piątek 8.30 – 16.30

  Adres

  os. Na Lotnisku 1/U23, 31-801 Kraków

  KONTAKT