GOOGLE ADS

Sieć wyszukiwania

Tworzymy idealnie dopasowane do potrzeb kampanie adwords w sieci wyszukiwania. Dzięki temu Twoja firma od razu może pojawić się w wynikach wyszukiwania. Nie zwlekaj!

Reklama w sieci wyszukiwania to inaczej płatne linki, które wyświetlają się potencjalnemu klientowi w momencie wyszukiwania usług i produktów wiązanych z Twoją branżą. Opłata za taką reklamę jest jednak pobierana w dopiero za kliknięcie klienta w reklamę.

Kampania Adwords w sieci wyszukiwania to płatne linki pojawiające się w wyszukiwarce Google. Jest to jedna z podstawowych form reklamowych oferowanych przez Google Adwords, ale odpowiednio skonfigurowana gwarantuje sukces zarówno dla małych, jak I średnich firm.
Analiza branży, obszarów działania oraz potrzeb potencjalnych klientów pozwala na dobranie odpowiednich słów kluczowych oraz efektywne reklamowanie w sieci wyszukiwania google. Doborem odpowiednich słów kluczowych, konfiguracja oraz dalszą optymalizacją kampanii adwords z powodzeniem zajmą się nasi specjaliści SEM!

Google zakupy

Nasi specjaliści SEM skonfigurują dla Ciebie kampanie Adwords Google Zakupy, gdzie Twoje produkty w interesujący sposób będą wyświetlane potencjalnym klientom. Zobacz!

Posiadasz sklep internetowy? Zacznij reklamować swoje produkty w sieci! Kampania Adwords Google Zakupy to idealny sposób na prezentowanie swoich produktów spełaniając potrzeby klientów w rzeczywistym czasie.

Kampania Adwords Google Zakupy dedykowana jest pod sklepy internetowe. W momencie wyszukiwania danego produktu przez potencjalnego klienta Twoje produkty będą się wyświetlać w wyszukiwarce Google wraz z ceną, krótkim opisem oraz zdjęciem. Po kliknięciu w reklamę klient jest przekierowywany na bezpośrednią stronę prduktu, którym jest zainteresowany. Zadaniem reklam produktowych jest przede wszystkim atrakcyjna prezentacja Twoich produktów, a co za tym idzie zwiększenie sprzedaży Twojego sklepu. Skorzytaj z naszej oferty I zacznij reklamować swoje produkty już dziś!

Sieć reklamowa

Chcesz osiągnąć sukces? Przygotujemy dla Ciebie odpowiednio spersonalizowaną kampanię Adwords w sieci partnerskiej Google. Sprawdź!

Kampania w sieci reklamowej pozwala zwiększyć zasięg I umożliwia skuteczne dotarcie do klienta.
Oprócz formy tekstowej występuje także w formie atrakcyjnych kreacji graficznych.

Główną zaletą kampanii Adwords w sieci reklamowej jest różnorodność miejsca wyświetlania się naszych reklam. W odróżnieniu do kampanii w sieci wyszukiwania, sieć reklamowa obejmuje swoim zasięgiem witryny Google, kanał YouTube oraz setki innych portali.. Ten rodzaj kampanii może występować zarówno w formie tekstowej, jak i graficznej. W przypadku kampanii graficznej nasi specjaliści przygotują specjalnie dopasowane I spersonalizowane banery. Zacznij wyświetlać się potencjalnym klientom w wielu miejscach jednocześnie dzięki kampanii reklamowej w Google Adwords!

WYŚLIJ ZAPYTANIE A PRZYGOTUJEMY
DLA CIEBIE OFERTĘ!

  invette krakow kampanie marketingowe

  JAK PRACUJEMY?

  ikona-wzrost-ruchu

  Ustalenie strategii

  invette krakow kampanie marketingowe

  Tworzenie reklam

  invette krakow kampanie marketingowe

  Analiza konkurencji

  invette krakow kampanie marketingowe

  Dopasowywanie kampanii do potrzeb klienta

  JAK PRACUJEMY?

  kampanie google ads kraków

  Ustalenie strategii

  invette krakow kampanie marketingowe

  Tworzenie reklam

  invette agencja seo sem social media

  Analiza konkurencji

  invette krakow kampanie marketingowe

  Dopasowywanie kampanii do potrzeb klienta

  REFERENCJE

  Godziny otwarcia

  Poniedziałek – Piątek 8.30 – 16.30

  Adres

  os. Na Lotnisku 1/U23, 31-801 Kraków

  KONTAKT