ALLEGRO ADS

Reklamy w Allegro Ads

Allegro pozwala nie tylko sprzedawać produkty Twojego sklepu, ale także reklamować je w swojej przestrzeni. Jeśli prowadzisz sklep internetowy z wykorzystaniem Allegro pomożemy Ci dotrzeć do jeszcze większej ilości potencjalnych klientów za pomocą systemu Ads. Pozwól wyróżnić się na tle konkurencji z doświadczoną agencją będącą certyfikowanym partnerem Allegro Ads. Bądź dwa kroki dalej przed innymi!

WYŚLIJ ZAPYTANIE A PRZYGOTUJEMY
DLA CIEBIE OFERTĘ!

  Dlaczego warto?

  Internet jest jak pole bitwy, nigdy nie wiadomo, jaką strategię obierze nasz rywal. Warto być przygotowanym i planować swoje ruchy adekwatnie do panujących obecnie trendów reklamowych. Allegro Ads pozwola wyróżnić się na tle konkurencji, dotrzeć do potencjalnych klientów zainteresowanych ofertą, a finalnie zwiększyć sprzedaż. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej na temat naszej oferty. Nasz zespół pomoże Ci w rozwoju Twojej firmy!

  Allegro na rynku sprzedaży to jeden z liderów. Jak powszechnie wiadomo, aby osiągnąć sukces trzeba mierzyć wysoko, pomożemy Ci wykorzystać potencjał jaki daje Allegro Ads!

  Certyfikowany Partner Allegro Ads

  Jesteśmy certyfikowanym partnerem Allegro Ads, dzięki nam ulepszysz swoją widoczność w Allegro. Nieustająco rozwijamy się dzięki programom partnerskim. Docieraj do nowych klientów z agencją cieszącą się doświadczeniem i wynikami!

  allegro ads partner invette kraków

  ETAPY PRACY NAD KAMPANIĄ

  Ustalenie strategii

  Poznanie oferty

  Tworzenie reklam

  Stała optymalizacja kampanii

  Reklamy nie tylko na Allegro!

  Dzięki zastosowaniu remarketingu możemy dotrzeć z reklamami poza Allegro. Dzięki funkcjom śledzenia osób, które oglądały Twoje aukcje w przeszłości reklamy pojawią się także w wyszukiwarce Google.

  Ponadto Allegro oferuje zewnętrzne formaty reklamowe pozwalające na dotarcie do użytkowników, poza Allegro. Reklamy mogą pojawić się w Google Zakupy, a także na Facebooku!

  Jak wygląda współpraca?

  Każdą strategię ustalamy z klientem indywidualnie. Dokładnie zapoznajemy się z ofertą naszych klientów, by poznać obszar danej reklamy, zarówno od strony naszych klientów, jak i ich konkurencji. Regularny kontakt z klientem i monitoring kampanii pozwalają na spektakularne efekty sprzedażowe.

  Dopasujemy kampanię do Twoich potrzeb, wspólnie omówimy cel Twojej firmy i skupimy się na jego realizacji!

  Godziny otwarcia

  Poniedziałek – Piątek 8.30 – 16.30

  Adres

  os. Na Lotnisku 1/U23, 31-801 Kraków

  KONTAKT